Baldų gamyba

Nestandartinių baldų gamyba Jūsų namams, biurui, prekybos, mokymo ar medicinos įstaigai. Kuriant šiuolaikinį interjerą, turime galimybę išpildyti net ir, atrodo, neįgyvendinamas idėjas. Medžiagas baldams galima rinktis iš įvairių rūšių, spalvų bei tekstūrų plokščių, medžio, MDF, faneruotės, stiklo bei metalo konstrukcijų. Akrilinis dirbtinis akmuo suteiks individualumo bei žavesio Jūsų namų interjerui. Ši medžiaga puikiai tinka virtuvės stalviršiams, vonios baldams, praustuvėms, plautuvėms gaminti. Taip pat tai nepakeičiama medžiaga visuomeninėms įstaigoms – restoranų, kavinių stalviršiams, viešbučių priimamųjų stalams, barams, medicinos įstaigų baldams, viešiems tualetams ir kt. Baldams naudojame Hettich, Blum ir kitų gerai žinomų firmų furnitūrą. Taip pat siūlome ekonomiškesnius sprendimus su kokybiškais, tačiau pigesniais priedais. Prekiaujame žinomiausių firmų buitine technika, plautuvėmis bei maišytuvais.

Su užsakovais draugaujame gerokai iki baldo gamybos pradžios. Dar statybų ar remonto metu aptariamas projektas. Pagal jį patariama, kaip teisingai išvedžioti laidus, vandentiekį, dujas bei ventiliaciją. Siekiant tikslumo, prieš projektuojant nestandartinius baldus, visada atvykstame pas užsakovą. Kartu kuriame būsimų baldų dizainą, išrenkame spalvas.

Darbų atlikimo kokybei skiriamas ypatingas dėmesys. Rinkoje neesame didžiausi, todėl stengiamės savo klientus džiuginti atliekamu darbu, o veiklą pateisinti aukšta paslaugų kokybe. Tai svarbiausia įmonės strategijos dalis ir stipriausia veiklos pusė. Kokybei užtikrinti renkamės ne reklaminius pažadus, bet realia nauda pagrįstus pasiūlymus – visiems darbams suteikiame 24 mėnesių garantiją. Tai nėra akcija, tokių įsipareigojimų laikomės visada, atlikdami bet kokius užsakymus.

Kūrybiškumas – dar viena mūsų stiprybė. Imdamiesi darbų stengiamės, kad jie būtų atlikti tvarkingai ir tuo pat metu teiktų estetinį pasitenkinimą, todėl klientams visuomet pasiūlome idėjų, kaip pagyvinti arba naujai sukurti įdomią, originalią namų ar biuro erdvę.

Kita priežastis, dėl kurios klientai vertina partnerystę su mumis – tai darbų atlikimo kultūra. Turbūt suprantate, kad idealios švaros įrenginėjamame ar remontuojamame būste sukurti neįmanoma, tačiau gerbdami savo klientų nuosavybę, darbo vietoje visada palaikome tvarką.